Home E-Mail

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
محصولات
 • TechnoTick B (بدون دوربین)
  این دستگاه دارای حافظه داخلی با ظرفیت ثبت بیش از 65000 ركورد می باشد و همچنین دارای باتری داخلی است كه قادر می باشد بیش از يك ماه (بیشترین میزان نسبت به نمونه های دیگر) بدون اتصال به منبع تغذیه، برق دستگاه را تامین كند. به همراه این دستگاه یك نرم افزار رایگان ، جهت كار با دستگاه داده می شود كه قابلیت ارسال اطلاعات از طریق شبكه را نیز دارد، این نرم افزار برای End User نوشته نشده است و ممکن است تمام خواسته های کاربر را فراهم نکند.
  شارژ باتری و انتقال اطلاعات از طریق پورت Com كامپیوتر صورت می گیرد. این دستگاه می تواند هم به صورت Online و هم به صورت Offline كار كند.

  در حالت Online دستگاه باید به كامپیوتر متصل باشد. در این صورت وقتی کارتی کشیده می شود اطلاعات افراد به صورت مستقیم به نرم افزار ارسال می گردد و درون حافظه داخلی دستگاه ثبت نمی شود. اطلاعات کارت باید توسط یک نرم افزار دریافت شود.

  در حالت Offline دستگاه به كامپیوتر متصل نمی شود و اطلاعات پرسنل درون حافظه داخلی دستگاه ثبت می شود. مسئول مربوطه می تواند هر چند وقت یک بار دستگاه را به کامپیوتر متصل کند و اطلاعات دستگاه را به کامپیوتر منتقل کند. رکورد های ذخیره شده در حافظه داخلی دستگاه بعد از خواندن پاک نمی شوند و تنها بعد از اجرای فرمان Erase پاک خواهند شد.

  اطلاعاتی که در حافظه داخلی دستگاه ذخیره می شود شامل شماره كارت، تاریخ تردد، وضعیت تردد و روز تردد می باشد. اگر یك كارت در فاصله زمانی كمتر از 3 دقیقه به طور متوالی زده شود، سیستم تنها اولین كارت را در حافظه داخلی ثبت یا به کامپیوتر ارسال می كند و اگر كارتی که کشیده می شود، پذیرفته شود و در محدوده زمانی مجاز تردد باشد بوق Ok و اگر خارج از محدوده ی زمانی تعریف شده باشد، بوق تعجیل و یا ﺗﺄخیر و یا اگر به هر دلیلی سیستم نتواند کارت را بخواند و یا اطلاعات كارت را در حافظه داخلی ذخیره كند، بوق خطا در خواندن کارت یا خطا در ذخیره اطلاعات شنیده می شود. شناسائی تاخیر و یا تعجیل تردد یک شخص از طریق نوع بوق دستگاه صورت می پذیرد.
  ارتباط نرم افزار با دستگاه از طریق TecknoTick.ocx امكان پذیر می باشد و همچنین تنظیمات دستگاه از طریق نرم افزار صورت می گیرد. چگونگی تنظیمات دستگاه در بخش مربوط به آن تشریح شده است. اندازه طول، عرض و ارتفاع دستگاه به ترتیب 145 میلیمتر، 79 و 43 میلیمتر می باشد. كارت از دو جهت بالا به پایین و پایین به بالا كشیده می شود و قابلیت خواندن باركدهای با فرمت EAN13 را دارد. این دستگاه دارای قفل سخت افزاری داخلی ( برای تامین امنیت مورد نیاز كاربر ) می باشد كه قابلیت یك قفل سخت افزاری عادی را دارا است. چنانچه نرم افزار شما نیاز به امنیت بالایی دارد پیشنهاد ما این است كه از قفل سخت افزاری Tiny و یا Tiny HID شركت منشور سیمین استفاده نمایید.

  این مدل همانند دستگاه تکنوتیک مدل C است با این تفاوت که از پورت سریال جهت انتقال اطلاعات استفاده می کند ولی تمام ویژگی های مدل C، به غیر از دوربین داخلی را دارد. زمان شارژ باتری این دستگاه (شارژ از طریق پورت COM) نسبت به شارژ از طریق USB کندتر انجام می شود و حداکثر طول کابل ارتباطی آن 50 متر می باشد.
  جهت شارژ باتری دستگاه باید به کامپیوتر متصل شود، و از نرم افزار شارژر که به همراه دستگاه ارائه می شود، استفاده نمود. مدت زمانی که طول می کشد تا یک باتری خالی به طور کامل شارژ شود حدود 15- 20 ساعت است و در صورتی که برنامه شارژر اجرا نباشد و دستگاه به پورت COM متصل باشد این زمان دو برابر خواهد شد. پیشنهاد می شود هنگام بیکاری دستگاه هر چند وقت یک بار آن را در شارژ قرار دهید.
  نکته: به ازای هر یک کارت زده شده حدود 3 ثانیه طول می کشد تا شارژ باتری جبران شود (در حالتی که برنامه شارژر اجرا نباشد).

  از جمله مزایائی که این مدل نسبت به مدل C دارد:
    • استفاده از کابل ارتباطی با طول بیشتر
    • استفاده از COM حقیقی

  و از جمله معایب آن:
    • زمان شارژ طولانی تر باتری
    • نداشتن دوربین داخلی

  Techno Tick
  [ دریافت فایل PDF - راهنمای نصب ]
 • TechnoTick C (دوربین دار)
  این دستگاه دارای حافظه داخلی با ظرفیت ثبت بیش از 65000 ركورد می باشد و همچنین دارای منبع تغذیه داخلی است كه قادر می باشد بیش از يك ماه (بیشترین میزان نسبت به نمونه های مشابه) بدون اتصال به منبع تغذیه، برق دستگاه را تامین كند. علاوه بر آن در این مدل از یك دوربین داخلی جهت ارسال تصویر به كامپیوتر استفاده شده است. به همراه این دستگاه یك نرم افزار رایگان، جهت كار با دستگاه داده می شود كه قابلیت ارسال تصویر و اطلاعات از طریق شبكه را دارد.

  ارسال تصویر به كامپیوتر، ارتباط منبع تغذیه و شارژ باتری وانتقال اطلاعات از طریق پورت USB كامپیوتر صورت می گیرد. در نرم افزار نیز امكان مشاهده وضعیت شارژ باتری و قابلیت تغییر تنظیمات دوربین وجود دارد.
  این دستگاه می تواند به صورت Online و Offline كار كند.
  در حالت Online دستگاه باید به كامپیوتر وصل باشد و اطلاعات افراد به صورت مستقیم به نرم افزار ارسال گردد. در این حالت اطلاعات درون حافظه داخلی دستگاه ثبت نمی شود ولی در حالت Offline دستگاه به كامپیوتر وصل نمی شود و اطلاعات پرسنل درون حافظه داخلی دستگاه ثبت می شود.
  وقتی ترددی صورت می گیرد، اطلاعات تردد در حالت offline در حافظه داخلی دستگاه ذخیره می شود و در حالت Online به كامپیوتر ارسال می شود. این اطلاعات شامل شماره كارت ، تاریخ تردد، وضعیت تردد و روز تردد می باشد. اگر یك كارت در فاصله زمانی كمتر از 3 دقیقه به طور متوالی زده شود، سیستم فقط اولین كارت را قبول می كند واگر كارت پذیرفته شود، بوق Ok و اگر خارج از محدوده ی زمانی تعریف شده باشد، بوق تعجیل و یا ﺗﺄخیر و یا اگر به هر دلیلی سیستم نتواند کارت را بخواند و یا اطلاعات كارت را در حافظه ذخیره كند بوق Error در ذخیره اطلاعات شنیده می شود.
  ارتباط با دستگاه از طریق TecknoTick.ocx امكان پذیر می باشد و تنظیمات دستگاه به صورت نرم افزاری صورت می گیرد. چگونگی تنظیمات دستگاه در بخش مربوط به آن تشریح شده است. اندازه طول، عرض و ارتفاع دستگاه به ترتیب 145 میلیمتر، 79 و 43 میلیمتر می باشد. كارت از دو جهت بالا به پایین و پایین به بالا كشیده می شود و قابلیت خواندن باركدهای با فرمت EAN13 را دارد. این دستگاه دارای قفل سخت افزاری داخلی ( برای تامین امنیت مورد نیاز كاربر ) می باشد كه قابلیت یك قفل سخت افزاری عادی را دارا است. چنانچه نرم افزار شما نیاز به امنیت بالایی دارد پیشنهاد ما این است كه از قفل سخت افزاری Tiny و یا Tiny HID شركت منشور سیمین استفاده نمایید.
  مدت زمانی که طول می کشد تا باتری داخلی آن یک باتری خالی را به صورت کامل شارژ کند حدود 3 - 4 ساعت است پیشنهاد می شود هنگام بیکاری دستگاه هر چند وقت یک بار آن را در شارژ قرار دهید.

  Techno Tick
  [ دریافت فایل PDF - راهنمای نصب ]
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به منشور سیمین می باشد. صفحه اصلی | معرفی | درباره شرکت | محصولات | ارزیابی محصولات | ساختمان و تنظیم | راهنمای خرید | تماس با ما
Powered by: amirbagheri.ir